KARRIER

Várunk a TelcoNet csapatába!

Jelenleg az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársat:

Szerelő-technikus

FELADATOK

  • Internet, Telefon szolgáltatások szerelése, karbantartása
  • Ügyfél által igényelt szolgáltatások kiépítése, átépítése a telephelyeken
  • Szakszerű karbantartási és javítási munkák elvégzése
  • A bekötés munkafázisainak dokumentálása, munkalap kitöltése
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

ELVÁRÁSOK

  • Erős és gyengeáramú rendszerek szerelésében szerzett több éves tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • Határozatlan munkaszerződés, hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Teljes munkaidő, napi 8 óra
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyujtó változatos, érdekes feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges auto a munkavégzéshez
  • 13. havi fizetés

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Dunaújváros és környéke

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az info@telconet mail címen.

Ügyfélszolgálati iroda
és szerver terem

Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 25/A

Ügyfélszolgálat

H-P 8:00 – 16:00
+36 25 222 040